Пт, 03.04.2020, 20:10
Вітаю Вас Гість | RSS
 Жидачівський районний
методичний кабінет
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
People Group
Категорії розділу
Олімпіади [0]
Конкурси [11]
Так.ru
Головна » Статті » Обдарована дитина » Конкурси

наказ Департаменту освіти і науки від 14.11.2013 р. №440

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ  І  НАУКИ  УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Н А К А З

 

               14.11.2013 р.

Львів

№ 440

Про  підсумки   обласного етапу

Всеукраїнського   конкурсу 

„Об’єднаймося  ж, брати мої”

 

                На виконання Указу  Президента  України  від  22 березня  2002  року   284, наказу Головного управління освіти  і  науки  облдержадміністрації  від  14.11.2012 № 899 з 20.11.2012 до 15.01.2013 серед учнів загальноосвітніх  і позашкільних навчальних закладів області відбувся обласний етап  Всеукраїнського  конкурсу  „Об’єднаймося  ж, брати мої”.

            У вищеназваному конкурсі активну участь взяли учні загальноосвітніх і  позашкільних навчальних закладів Буського, Бродівського, Городоцького, Жовківського, Жидачівського, Золочівського, Кам’янка - Бузького, Миколаївського, Пустомитівського, Радехівського, Самбірського, Стрийського районів, мм. Львова, Нового Роздолу, Трускавця, Самбора.

            Відповідно до протоколу журі,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Об’єднаймося  ж, брати мої” та  нагородити  грамотами  департаменту  освіти і науки  облдержадміністрації: 

Номінація  „Література. Проза ”

І місце - Мазура Петро, учень  9 класу  Чайковицького НВК „ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ”  Самбірського  району.

Керівник: Доротяк  Ганна  Петрівна, вчитель  української  мови  та  літератури

Чайковицького НВК „ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ”  Самбірського  району 

ІІ  місце - Петренко Катерина, учениця  4 (8) - Б класу  Львівської  академічної  гімназії.

Керівник: Войцик  Ольга Романівна, вчитель  української  мови  Львівської  академічної  гімназії.

ІІІ місце - Плішило  Володимир, учень 5 (9 класу)  Миколаївської  гімназії

Керівник: Онишко Лілія  Василівна, учитель  Миколаївської  гімназії.

ІІІ місце - Харчук  Тетяна, учениця  8  класу  ЗОШ І-ІІІ ст. № 32 Сихівського  району м. Львова

Керівник: Табачук Галина Йосипівна, вчитель  української  мови  та  літератури ЗОШ І-ІІІ ст. № 32 Сихівського  району  м. Львова.

 

ІІІ місце - Осімницька  Марта, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Нового Роздолу

Керівник: Корецька Марія Степанівна, вчитель  української  мови  та  літератури

ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Нового Роздолу.

 

Номінація „Література. Поезія ”

 

І місце - Витівська  Софія, учениця  4-А класу (8 кл.) Самбірської  гімназії

Керівник: Грицько Оксана  Павлівна, вчитель  української  мови  та  літератури 

Самбірської  гімназії.

ІІ місце - Нижник Марія, учениця  10 класу  Рава - Руської  ЗОШ І - ІІІ ст.  Жовківського  району

Керівник: Кулієвич Мирослава  Степанівна, вчитель  української  мови  та  літератури  Рава - Руської  загальноосвітньої  школи - інтернату І - ІІІ ст.  Жовківського  району.

ІІІ місце - Яремко Юлія, учениця 9 класу  Заболотцівської  ЗОШ  І-ІІІ ст. Бродівського  району

Керівник: Дробенко Віра Михайлівна, вчитель  світової  літератури  Заболотцівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Бродівського  району.

ІІІ місце - Чорна Наталія, учениця  11  класу  Глинського  НВК  Жовківського  району

Керівник: Довганик Ірина Вікторівна, вчитель  української  мови  та  літератури

Глинського  НВК  Жовківського  району.

 

ІІІ місце - Кеньо Ігор, учень  Ходорівської  ЗОШ І - ІІІ ст.№3 м. Ходорова  Жидачівського  району  Львівської  області

Керівник: Кеньо  Зоряна Ігорівна,   вчитель  географії Ходорівської  ЗОШ
І - ІІІ ст. №3 м. Ходорова  Жидачівського  району.

 

Номінація  „Історія  України  і  державотворення”

 

І місце - Демчина Юрій, учень  11  класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 43 м. Львова,

Василишин  Ірина, учениця  10  класу  ССЗШ І-ІІІ ст. № 81 м. Львова.

Керівники: Васільєва  Аліса В’ячеславівна, вчитель  історії ЗОШ І-ІІІ ст. №43
м. Львова

Стасьо Руслана Іванівна, вчитель  історії  ССЗШ № 81 м. Львова.

 

ІІ місце - Ройченко Ірина Юріївна, учениця  9  класу  Вибранівської 
ЗОШ І - ІІІ ст. Жидачівського  району

Керівник: Гурська  Ірина  Степанівна,   вчитель  історії  Вибранівської 
ЗОШ І - ІІІ ст. Жидачівського  району.

 

ІІІ місце - Безпалько Христина, Марушко Олег, Галапац Оксана, учні  Добросинської  ЗОШ І-ІІІ ст. Жовківського  району.

Керівники: Безпалько Світлана Зіновіївна, вчитель  історії  Добросинської  ЗОШ Жовківського  району.

Пац  Марія  Миколаївна, вчитель  географії  Добросинської  ЗОШ І-ІІІ ст. Жовківського  району.

Баб’як Світлана Остапівна, вчитель  географії  Добросинської  ЗОШ І-ІІІ ст. Жовківського  району.

Номінація „Живопис”

вікова категорія 6 - 9 років

І місце - Деркач Антоніна, учениця гуртка образотворчого мистецтва Центру позашкільної освіти м. Самбора

Керівник: Тиховська Лілія Орестівна, керівник гуртка образотворчого мистецтва Центру позашкільної освіти м. Самбора.

ІІ місце - Олійник Наталія, учениця Малої академії мистецтв Городоцького району

Керівник: Пеленська Галина Ігорівна, керівник гуртка Малої академії мистецтв Городоцького району.

ІІІ місце - Веретельник Зоряна, учениця Кам’янка - Бузького районного Центру творчості дітей та юнацтва

Керівник: Литвин Зоряна Юріївна, керівник гуртка Кам’янка - Бузького районного Центру творчості дітей та юнацтва.

 

Вікова категорія 10 -12 років

 

ІІ місце - Папаш Ганна, учениця Малої академії мистецтв м. Комарно Городоцького району

Керівник: Шегда Надія Євгенівна, керівник гуртка Малої академії мистецтв
м. Комарно Городоцького району.

 

Номінація „Витинанка”

вікова категорія 6 - 9 років

І місце , Андрусик Назарій, учень Гірського НВК Миколаївського району

Керівник: Андрусик Галина Миколаївна, вчитель образотворчого мистецтва

Гірського НВК Миколаївського району

ІІ місце - Самко Христина, учениця  НВК „ЗОШ - гімназія ” імені Маркіяна Шашкевича с. Дуліби Стрийського району

Керівник: Самко Оксана Зеновіївна, вчитель трудового навчання НВК „ЗОШ - гімназія ” імені Маркіяна Шашкевича с. Дуліби Стрийського району.

вікова категорія 10 - 15 років

І місце - Курилко Богдан, учень Олеського Будинку дитячо - юнацької творчості Буського району

Керівник: Турчиняк Оксана Василівна, керівник гуртка Олеського Будинку дитячо - юнацької творчості Буського району.

ІІ місце - Чорна Оксана, учениця Рава - Руського міського Будинку дитячо - юнацької творчості  Жовківського району

Керівник: Карпа Леся Володимирівна, керівник гуртка Рава - Руського міського Будинку дитячо - юнацької творчості  Жовківського району.

ІІІ місце - Вагіль Лідія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Трускавця

Керівник: Ярчук Антоніна Василівна, вчитель образотворчого мистецтва              ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Трускавця.

ІІІ місце - Ярчук Діана, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Трускавця

Керівник: Ярчук Антоніна Василівна, вчитель образотворчого мистецтва              ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Трускавця

 

Номінація „Вишивка”

І місце Кравчишин Ірина, учениця Великосілківської НВК „ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ” Кам’янка - Бузького району

Керівник: Конопацька Стефа Стефанівна, вчитель трудового навчання Великосілківської НВК „ЗОШ І - ІІІ ст. - ДНЗ” Кам’янка - Бузького району.

 

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

В.о. директора                                                                              Р.П. БАБІЙ

 

Категорія: Конкурси | Додав: TMarciv (27.11.2013)
Переглядів: 669 | Рейтинг: 0.0/0
...
Погода
Жидачів © 2020