Пн, 17.02.2020, 19:01
Вітаю Вас Гість | RSS
 Жидачівський районний
методичний кабінет
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
People Group
Категорії розділу
Схвалені методичні матеріали [63]
Так.ru
Головна » Статті » Схвалені методичні матеріали » Схвалені методичні матеріали

Навчально-методичний посібник

Машталір О.Т.

«Використання інтерактивних технологій на уроках хімії»

Автор посібника вчитель хімії Машталір О.Т., Монастирецького НВК, яка має вищу кв.категорію, звання «Старший учитель», стаж роботи на займаній посаді 19 р.

Обсяг матеріалів навчально-методичного посібника складає 62 сторінки. Його структура відповідає Вимогам видавничої інформації.

У вищеназваному змістовно-методичному посібнику зібрано досвід Машталір О.Т. щодо організації пізнавальної діяльності учнів шляхом використання інтерактивного навчання, при якому створюються комфортні умови (ситуація успіху, радості, само- і взаємооцінки дій, співпереживання, пошуку, переконання і т.д.), за яких кожна дитина відчуває свою успішність та інтелектуальну спроможність та радість пізнання. Адже педагогічне кредо Машталір О.Т. «Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити сумою знань, а факел, який потрібно запалити».

Крім теоретичного матеріалу про різноманітність технологій та методів інтерактивного навчання  посібник містить авторські розгорнуті плани конспекти уроків (7, 8, 10, 11 класи) окремих позакласних заходів – шоу «Чудеса без чудес», фотографії, які ілюструють впровадження Машталір О.Т. інтерактивних технологій навчання (робота в парах, в малих групах, «Мікрофон», «Дерево рішень», імітаційні та рольові ігри, дискусія, метод «Прес», «Займи позицію» і т.д.) при вивченні шкільного курсу хімії.

Вищеназваний посібник заслуговує на позитивну оцінку і рекомендується на ствердження радою РМК та на допомогу вчителям хімії.

 

Методист РМК                                           Н.А.Звіринська

Категорія: Схвалені методичні матеріали | Додав: TMarciv (27.02.2014)
Переглядів: 231 | Рейтинг: 0.0/0
...
Погода
Жидачів © 2020