Пт, 03.04.2020, 19:19
Вітаю Вас Гість | RSS
 Жидачівський районний
методичний кабінет
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
People Group
Категорії розділу
Схвалені методичні матеріали [63]
Так.ru
Головна » Статті » Схвалені методичні матеріали » Схвалені методичні матеріали

Навчальний посібник

    Навчальний посібник  ««Навчання з радістю (І частина)», вчителя Баківецької ЗОШ І-ІІст. Кізими Н.П., складено відповідно до програми «Трудове навчання 5-9 класи» за новими державними стандартами (затверджена МОН України, наказ від 03.04.2012р. №409) .

      Завдання укладеного посібника допомогти вчителям трудового навчання, керівникам гуртків, дітям шкільного віку виконати вимоги чинної програми з варіативних модулів: «Технологія оздоблення виробів художнім випалюванням», «Технологія виготовлення народної ляльки».

     Зміст модулів здійснюється на основі проектно-технологічної діяльності і передбачає оволодіння учнями 5(6)класів технологією художнього випалювання на деревині або фанері та виготовлення народної ляльки.

     Структурно навчальний посібник складаються з двох розділів: «Міні-посібник. Варіативний модуль. Технологія оздоблення виробів художнім випалювання», «Міні-посібник. Варіативний модуль.Технологія виготовлення нардної ляльки», які містять поурочне календарно-тематичне планування відповідно варіативних модулів, на освоєння яких відводиться по 20 годин навчального часу.

     Матеріал дасть можливість педагогам зробити процес навчання ефективним на уроках трудового навчання, так як містить поурочні заняття, в яких є таблиці, схеми, малюнки, ескізи, креслення. А учням допоможе самостійно працювати з посібником і при цьому раціонально використовувати відведений для роботи час.

    Навчальний посібник  ««Навчання з радістю» має чітко виражену прикладну спрямованість і реалізується переважно шляхом застосування практичних методів і форм організації занять з трудового навчання. Розрахований на класи, які не поділяються.

Методист РМК                                   Г.В.Хомич

Категорія: Схвалені методичні матеріали | Додав: TMarciv (24.03.2015)
Переглядів: 226 | Рейтинг: 0.0/0
...
Погода
Жидачів © 2020