Пн, 17.02.2020, 19:07
Вітаю Вас Гість | RSS
 Жидачівський районний
методичний кабінет
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
People Group
Категорії розділу
Схвалені методичні матеріали [63]
Так.ru
Головна » Статті » Схвалені методичні матеріали » Схвалені методичні матеріали

Навчальний посібник

У навчальному посібнику «Навчання з радістю (ІІ частина)» запропонований міні-посібник відповідно варіативному модулю «Технологія виробів із бісеру на дротяній основі»  з трудового навчання для 5 (6) класів та  календарно - тематичне планування згідно чинної програми для загальноосвітніх закладів «Трудового навчання».

   Посібник містить таблиці, схеми, малюнки, ескізи, креслення призначені для учнів на заняттях трудового навчання і допоможуть зробити процес навчання ефективним.

 

 

ЗМІСТ

  1. Вступ………………………………….....1 с

2.Календарно-тематичне планування. Варіативний модуль: «Технологія виробів із бісеру на дротяній основі» 5 (6) клас…….....3-8 с

3.Міні-посібник. «Технологія виробів із бісеру на дротяній основі» ………………………...9-76 с

  1. Висновки..…………………………….....77 с
  2. Список використаних джерел………….....78 с

                                                                                              ВСТУП

   В основу нової редакції навчальної програми «Трудового навчання 5-9 класів» (затверджено МОН молоді та спорту України у 2012 році) покладено незмістовне наповнення, а принципові підходи до вивчення навчального матеріалу. І тому формування конкретного змісту пропонується здійснювати самостійно з варіативних модулів. Варіативні модулі обирає вчитель враховуючи такі чинники: матеріально-технічну базу навчальної майстерні, кадрове забезпечення, регіональні традиції, бажання учнів. Враховуючи всі чинники,  завданням навчального посібника «Навчання з радістю»  (ІІ частина) - звернути увагу у 5 (6) класах на варіативний модуль «ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ ІЗ БІСЕРУ НА ДРОТЯНІЙ ОСНОВІ». Відповідно вищеназваного варіативного модуля розроблено поурочне календарно-тематичне  планування з урахуванням вимог за окремо розробленою програмою до них.

    Актуальність даної роботи полягає в тому, що учень на уроці зможе проаналізувати й оцінити процес результатів своєї праці раціонально використати відведення для роботи час, завдяки навчальному посібнику.

  На допомогу учням для самостійної роботи та вчителям трудового навчання складено міні-посібник, який містить поурочні заняття, в яких є таблиці, схеми, малюнки, ескізи, креслення.

   Мета навчального посібника – допомогти засвоювати нові знання, навчитися планувати роботу, творчо підходити до виконання завдань.  

 

 

 

 

 

 

Категорія: Схвалені методичні матеріали | Додав: TMarciv (13.02.2016)
Переглядів: 186 | Рейтинг: 5.0/1
...
Погода
Жидачів © 2020