Вт, 25.02.2020, 09:29
Вітаю Вас Гість | RSS
 Жидачівський районний
методичний кабінет
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
People Group
Категорії розділу
Схвалені методичні матеріали [63]
Так.ru
Головна » Статті » Схвалені методичні матеріали » Схвалені методичні матеріали

Навчально-методичний посібник

Чмелик М.І.

«Самостійна робота учнів на уроках хімії»

Автор посібникка вчитель хімії Жидачівського НВК Чмелик Мирослава Іванівна, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший учитель», стаж роботи на займаній посаді 17р.

Обсяг матеріалів навчально-методичного посібника становить 74 сторінки. Його структура відповідає Вимогам видавничої справи.

У вищеназваному посібнику подається інформація про особливості та класифікацію самостійних робіт, досвід вчителя про організацію самостійної роботи учнів при вивченні шкільного курсу хімії (конспекти уроків з окремих тем у 8, 9, 10, 11 класах), в яких розкрито технологію самостійної роботи учнів: з підручником та іншими джерелами інформації, з роздатковим матеріалом, при виконанні дослідницько-експериментальних завдань, розв’язуванні хімічних задач, а також діаграми, таблиці моніторингу стану успішності учнів при використанні різних форм самостійної роботи (7, 10, 11 класи).

Отже, самостійна робота учнів сприяє підвищенню ефективності навчально-виховного процесу, виявленні та розвитку в учнів творчих здібностей та обдарувань, сприяє формуванню компетентної особистості, якої потребує сьогодення.

В основі педагогічного кредо Чмелик М.І. лежать слова видатного педагога Я.А.Каменського «Альфою та омегою нашої дидактики нехай буде пошук і відкриття способу, при  якому б учителі менше навчали, а учні більше б училися».

Виходячи з вищенаведеного, слід сказати, що посібник «Самостійна робота учнів на уроках хімії» заслуговує позитивної оцінки і рекомендується на ствердження радою РМК та на допомогу вчителям хімії.

 Методист РМК                                           Н.А.Звіринкська

Категорія: Схвалені методичні матеріали | Додав: TMarciv (27.02.2014)
Переглядів: 219 | Рейтинг: 0.0/0
...
Погода
Жидачів © 2020