Вт, 25.02.2020, 09:43
Вітаю Вас Гість | RSS
 Жидачівський районний
методичний кабінет
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
People Group
Категорії розділу
Схвалені методичні матеріали [63]
Так.ru
Головна » Статті » Схвалені методичні матеріали » Схвалені методичні матеріали

Навчально-методичний посібник

Малюс Г.І.

«Особистісно орієнтоване навчання на уроках біології в 9 класі»

Автор посібника вчитель біології, хімії Загірочківського НВК Малюс Галина Іванівна, спеціаліст вищої категорії, загальний стаж – 24р., на займаній посаді 24 р.

Обсяг матеріалів навчального посібника 79 сторінок. Його структура відповідає Вимогам видавничої справи.

У посібнику подано короткі інформаційні матеріали про особливості й технологізацію особистісно орієнтованого освітнього процесу та педагогічний досвід Малюс Г.І. щодо впровадження особистісного орієнтованого навчання при вивченні шкільних курсів біології та хімії. Це розробки: уроків біології у 9 кл. при вивченні таких тем як «Емоції. Емоційні реакції і стани», «Формування поведінки і психіки людини», «Мислення і свідомість», тренувальні вправи; виховного заходу «Турнір юних ерудитів».

Галина Іванівна,  вміло поєднуючи традиційні та інноваційні технології, створює умови для творчої самореалізації кожного учня, пробуджуючи інтерес до біології, хімії, формуючи національно-свідому, вільну, демократичну, компетентну особистість, готову до самоутвердження в особистому та соціальному житті. Тому і не дивно, що в основі педтворчості Малюс Г.І. лежать слова видатного німецького педагога А.Дістервега: «Поганий учитель підносить істину, а хороший учить її знаходити».

Виходячи з вищенаведеного, слід сказати, що посібник «Особистісно орієнтоване навчання на уроках біології в 9 класі» заслуговує позитивної оцінки і рекомендується на ствердження радою РМК та на допомогу вчителям біології.

  

Методист РМК                                           Н.А.Звіринська

Категорія: Схвалені методичні матеріали | Додав: TMarciv (27.02.2014)
Переглядів: 303 | Рейтинг: 0.0/0
...
Погода
Жидачів © 2020