Пн, 17.02.2020, 19:00
Вітаю Вас Гість | RSS
 Жидачівський районний
методичний кабінет
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
People Group
Категорії розділу
Схвалені методичні матеріали [63]
Так.ru
Головна » Статті » Схвалені методичні матеріали » Схвалені методичні матеріали

Навчально-методичний посібник

Цебрій  М.В.

«Уроки математики з застосуванням інтерактивних технологій»

Сьогодні вже неможливо викладати предмет традиційно: у центрі навчального процесу знаходиться вчитель, учні слухають пояснення, виконують завдання. Введення в школі інтерактивних методик дає можливість докорінно змінити ставлення до об’єкта навчання. Підхід до учня, який знаходиться в центрі процесу навчання, базований на показі до його думки, на спонукання до активності, на заохоченні до творчості.

Цей підхід має назву «навчання за методом участі» або інтерактивне навчання, коли створюється можливість обговорення кожної проблеми, доведення аргумент інтерактивного навчання у тому, що навчальний процес відбувається за умови постійної, активної взаємодії всіх учасників. Воно ефективно сприяє формуванню навичок і вмінь, виробленню цінностей, створенню атмосфери співробітництва, взаємодії, дає змогу педагогу стати справжнім лідером дитячого колективу.

У посібнику зібрано і систематизовано розробки уроків математики 5-9 кл., які містять нетрадиційні форми навчання з використанням комп’ютерних презентацій, що сприяє кращому засвоєнню програмового матеріалу.

З досвідом роботи вчителі математики Гніздичівського округу знайомились на засіданні методичної комісії, школи молодого педагога.

Посібник призначений для вчителів математики району.

 

 

Методист РМК                           Т.С.Романів

Категорія: Схвалені методичні матеріали | Додав: TMarciv (27.02.2014)
Переглядів: 336 | Рейтинг: 0.0/0
...
Погода
Жидачів © 2020