Пт, 03.04.2020, 20:29
Вітаю Вас Гість | RSS
 Жидачівський районний
методичний кабінет
Головна Каталог статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
People Group
Категорії розділу
Схвалені методичні матеріали [63]
Так.ru
Головна » Статті » Схвалені методичні матеріали » Схвалені методичні матеріали

Навчально-методичний посібник

Посібник містить краєзнавчі матеріали для 6-11 класів, які сприятимуть засвоєнню учнями духовних та культурних цінностей, моральних норм, вихованню патріотизму та розвиткові комунікативних компетентностей з іспанської мови.

Передмова

У зв’язку  з інтеграцією   України  до єдиного європейського простору посилюється процес  модернізації   вітчизняної шкільної освіти в цілому та іншомовної  зокрема. У силу своїх соціальних,пізнавальних  і розвивальних  функцій  іноземна  мова   займає  особливе  місце  в системі сучасної освіти як засіб спілкування, пізнання  оточуючого світу та розширенням  його кордонів.

 Комунікутивна спрямованість інших мов надає вчителю  широкі  можливості у вихованні громадянської   позиції,патріотизму,високих моральних якостей  особистості. На особистісному  рівні патріотизм виступає як важлива стійка характеристика людини, що виражається в її світогляді, моральних ідеалах, нормах поведінки.

Відповідно до нових державних стандартів освіти, використання регіонального  компонента змісту уроків іноземної мови стає пріоритетним. Мова йде не тільки про засвоєння іншої культури, але й про осмислене розуміння менталітету рідного народу. Використання місцевого і регіонального матеріалу при навчанні іноземних мов розширює  кругозір учнів, розвиває їх пізнавальний інтерес  і є одним із засобів підвищення рівня позитивної мотивації навчання. Не знаючи своєї рідної культури, не люблячи її, не можна зрозуміти і полюбити іншу культуру.

Розуміння рідної культури сприяє вихованню патріотизму, допомагає дітям підтримувати інтерес до вивчення історії, побуту, традицій народів, що населяють край, місто, вчить людинолюбства і толерантності, що так важливо на даному етапі  розвитку нашого суспільства.

   Навчальний посібник - вагома практична підмога вчителю іспанської мови. Посібник містить краєзнавчі матеріали для учнів 6-11 класів, які сприятимуть вихованню духовних та культурних цінностей, моральних норм та патріотизму.  Посібник забезпечить вчителя дидактичним матеріалом, який сприятиме розвитку комунікативної компетенції, мовленнєвих та творчих здібностей учнів. Посібник містить тексти, лексичні та граматичні завдання, спрямовані на активне засвоєння викладеного в ньому матеріалу. Завдання складені з урахуванням вікових особливостей учнів,  умінь, навичок та вимог передбачених програмою для загальноосвітніх навчальних закладів.Велич кожного краю — в людях, які там живуть. Галичина здавна славилась діячами культури, художниками, поетами, музикантами, митцями, які творять історію нашого краю. Саме у цьому посібнику автор висвітлює  життя та творчість великих українців, які своєю діяльністю зробили значний внесок у розвиток науки та культури. Автор відображає найяскравіші героїчні та трагічні сторінки нашого минулого, у чому полягає цінність та актуальність рецензованої роботи.Посібник справляє дуже добре враження, і без сумніву, стане в нагоді учням у вивченні іспанської мови.

Давид Ірина Іванівна, вчитель іспанської мови НВК »Школа-гімназія «Сихівська»

 

Категорія: Схвалені методичні матеріали | Додав: TMarciv (24.03.2016)
Переглядів: 183 | Рейтинг: 0.0/0
...
Погода
Жидачів © 2020